sobota, 7 marca 2009

sprawdź się u Dantego

Dzisiaj zagadka marki umysłowej w sensie wymagająca dla chętnych. Poniższy obrazek (oczywiście w powiększeniu) pt. "Discussing the 'Divine Comedy' with Dante" autorstwa trzech chińskich artystów Dai Dudu, Li Tiezi, and Zhang An, pokazuje bandę najważniejszych osób w historii naszego zielonego globu w towarzystwie tytułowego Dante Alighieri . Wydaje Ci się, że potrafisz przypasować nazwisko do facjaty? no to sprawdź się.
Obrazek stał się małym fenomenem internetowym, a rzesze ciekawskich prześcigają się w identyfikacji poszczególnych postaci. Jeśli nudzi cię samodzielne poszukiwanie - możesz skorzystać z ich doświadczenia - ponumerowany obrazek znajdziesz TU, a listę odkrytych postaci - TU (i TU - z dowodami fotograficznymi). Niemniej jednak najpierw namawiam do wytężenia szarych komórek - zabawa jest przednia (nie to co trzy opalone modelki, ew. modele, w jacuzzi z Tobą w środku, ale jednak :P)

P.S. niektóre wizerunki i ich identyfikacja nie są do końca pewne, dlatego nie sugerowałbym się do końca wskazaniami internautów - jeśli macie własne typki, strzelajcie.

Brak komentarzy: